:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Miselovi statusi na FB

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Miselovi statusi na FB Empty Miselovi statusi na FB Ned Okt 03, 2010 3:16 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Za sve one koji nemaju facebook-a. Ovde postavljamo Miselove statuse.

3.10.2010
Ovom prilikom bih se zahvalio svim mojim fanovima, prijateljima i rodbini na velikoj podrsci koju su mi pruzili, koju ce pruziti i sto su glasali za mene :)!!
Hvala od srca sto ste uz mene, pozdravljam i ljubim Vas!!! (Nisam jos svima stigao da odgovorim na poruke, postove...ali odgovoricu) HVALA VAM PUNOOOO ♥ :*!!

2.10.2010
Veceras u 21:15 TV PINK pocinje takmicenje, molio bih sve svoje prijatelje i fanove da budu uz mene!! Gledajte, slusajte i uzivajte! Hvala Vam na velikoj podrsci!!
Pozdravljam i ljubim Vas, dacu sve od sebe :) :* [You must be registered and logged in to see this link.]

20.9.2010
Prijatelji moji, veceras cu Vam se predstaviti zajedno sa svim muskim kandidatima u emisiji ''Narod Pita'', 21h tv Pink gledajtee :)!! Pozdravljam i ljubim Vas!!

14.9.2010
SAMO DA VAM SE JAVIM, VELIKI POZDRAV ZA SVE MOJE FANOVE & PRIJATELJE IZ HOTELA 'BABE' :)!!! Cujemo i vidimo se uskoro! ;)

12.9.2010
Evo jedne [You must be registered and logged in to see this link.], uclanite se pa se druzimo, veliki pozz za sve prijatelje ;) :**

24.8.2010
Prijatelji moji dragi, zelim sa vama da podelim lepu vest!! Takmicar sam za nove Zvezde Granda, nadam se da cete me podrzavati kao i do sada i biti uz mene!!
Hvala vam sto ste uz mene, veliki pozz i poljubac iz Budve ;) !!

24.7.2010
Samo za vas ''Mustuluk'', ali u mom izvodjenju ;)
[You must be registered and logged in to see this link.]

1.7.2010
Za sve moje drage prijatelje i fanove jedna lepa pesmica :)
[You must be registered and logged in to see this link.]

17.6.2010
Dragi prijatelji, prosao sam u top 80 za Zvezde Granda!!!

21.4.2010
Festival Moravski Biseri - Mišel Gvozdenović
*2. nagrada publike*
[You must be registered and logged in to see this link.]

21.4.2010
Festival Moravski Biseri - Mišel Gvozdenović
*2. nagrada publike*
[You must be registered and logged in to see this link.]

22.1.2010
[You must be registered and logged in to see this link.]

2Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Okt 30, 2010 3:46 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

6.10.2010
OVO JE LAZAN PROFIL, PRIJAVITEEEE!!!
[You must be registered and logged in to see this link.]

30.10.2010
Dragi prijatelji, veceras cu vam se predstaviti pesmom ''TI SI ZENA KOJU LUDO VOLIM'' !Ako ste u mogucnosti, glasajte za mene tako sto cete ukucati 10 i poslati na 1010! Hvala vam puno na velikoj podrsci koju mi svakodnevno pruzate, potrudicu se da opravdam vase poverenje! Ljubim vas sve! Vas Misel :)

3Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Ned Okt 31, 2010 3:09 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

31.10.2010
Hvala svim fanovima, prijateljima i rodbini sto su glasali sinoc za mene, pruzili mi veliku podrsku i tako mi omogucili da nastavim takmicenje! I dalje pevam za vas i trudim se da budem sve bolji! Veliko hvala svima!!!

4Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Nov 27, 2010 2:26 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

3.11.2010
‎''Srce kad poludi'' za najbolje fanove!!! Uzivaajteeee :) :*
[You must be registered and logged in to see this link.]

4.11.2010
Za vas...od nas! :D ♥
[You must be registered and logged in to see this link.]

16.11.2010
Za najbolje fanove od ♥...Misel peva za vas Miljacku :) :*
[You must be registered and logged in to see this link.]

5Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Nov 27, 2010 2:27 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

27.11.2010
‎Prijatelji dragi, veceras kao i svaki put pevam za vas, trudicu se da uzivate u pesmi koju poklanjam vama jer ste mi bezgranicna podrska! Svi koji su u mogucnosti mogu glasati za mene tako sto ce ukucati 10 i poslati na 1010. Hvala od ♥ ! PUNO POLJUBACA ZA VAS! :* Vas Misel

6Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sre Dec 01, 2010 10:51 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

28.11.2010
‎Hvala svim dragim ljudima sto su i sinoc bili uz mene i glasali!! Idemo dalje, nadam se da ste uzivali u interpretaciji i da vam se svidelo! Ljubim vas sve, hvala od ♥ !!!

7Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Čet Dec 02, 2010 6:19 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

2.12.2010
‎Zahvaljujem vam se svima od sveg srca sto ste me i ovog puta podrzali, glasali i omogucili mi da udjem u 4. krug :)!! Trudicu se svakog narednog puta da budem sve bolji i bolji!! Hvala na prelepim porukama i pohvalama, svima cu odgovoriti u najkracem roku! Veliki pozz i poljubac, vas Misel :) :*!!

8Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Pon Dec 20, 2010 5:09 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

19.12.2010
‎Srecnu krsnu slavu zelim svima koji danas slave!! Zivi bili i sto godina slavili :))



9Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Uto Dec 28, 2010 10:43 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator


28.12.2010
‎Zeleo bih da srecu sto dalje nastavljam takmicenje podelim sa svima vama, jer ste, naravno, vi zasluzni za to! Hvala vam od srca na velikoj podrsci i glasanju, nadam se da cu i naredni put opravdati vasa ocekivanja! Ljubi vas, vas Misel!! :) ;)



10Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Ned Jan 02, 2011 12:39 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

1.1.2011
‎SRECNA VAM NOVA 2011.!!! Neka vam se ispune sve najlepse zelje i ostvare najveci ciljevi...Mnogo zdravlja i ljubavi od srca vam zeli vas Misel!!

11Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Čet Jan 06, 2011 11:43 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

6.1.2011
Neka vam od Badnjeg dana sve krene od ruke, nikad da ne znate za boli i muke, andjeli neka vas uspavljuju i bude, uvek neka tako bude! Zelim vam puno srece, lepo provedite Badnje vece, a sutra LJUBAV nek vas vodi, uz poruku:
HRISTOS SE RODI!!! SRECAN BOZIC, LJUBIM VAS!

12Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Čet Jan 13, 2011 11:33 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

14.1.2011
Srecna Srpska Nova Godina!! Zivelii!!! :)

13Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Jan 29, 2011 8:15 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

29.1.2011
Dragi moji, veceras se zajedno borimo za ulazak u 6. krug- finalnu musku grupu!! Nastupam pod rednim brojem 1, pevam: S PRVOM KISOM OD LJUBE ALICICA!
Svi koji me podrzavate i u mogucnosti ste da glasate, posaljite 1 na 1010!
VELIKO HVALA SVIMA NA SVOJ PODRSCI, NADAM SE DA CETE UZIVATI, VAS MISEL!! ;) :))

14Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Pon Jan 31, 2011 8:52 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

31.1.2011
Dragi moji, prosli smo u musko finale!!! Hvala od srca svima onima koji su mi sinoc, kao i svaki put pruzili podrsku i omogucili da se plasiram u sledeci krug!!!
Nadam se da vam se svidela interpretacija, kao i odnos sa zirijem!
Ljubim i pozdravljam vas sve,idemo dalje!!! :)
P.S. Odgovoricu na poruke sto pre mogu!!

15Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Mar 12, 2011 6:17 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

8.3.2011
Svim damama zelim srecan 8. mart!! Budite mi uvek lepe i nasmejane...
Ljubim vas!!

16Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Mar 12, 2011 6:17 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

12.3.2011
Dragi moji, veceras pevam za vas "Mustuluk" , jer ste vi to trazili!! Nastupam pod rednim brojem 11! Nadam se da cete me podrzati kao i do sada i da cete uzivati!! Veliki pozdrav za sve vas!! Ljubi vas, Misel!

17Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Pon Mar 14, 2011 6:15 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

14.3.2011
Ljudi, ja sam presrecan!! Hvala vam od srca sto ste uvek uz mene, trudicu se da opravdam vase poverenje i time vam se na neki nacin oduzim za svu nesebicnu podrsku koju mi pruzate svakodnevno!!
Hvala na prelepim porukama, trudicu se da odgovorim svima u sto kracem roku!! Ljubim vas sve!! Vas Misel

18Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Sub Mar 26, 2011 7:56 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

26.3.2011
Jeste li i ove subotnje veceri uz mene?! :) Pevacu vam prelepu staru pesmicu ''Nije mene duso ubilo'' i trudicu se da vam prenesem sve najlepse emocije...Nadam se da je 3 veceras moj srecan broj, tako da ko god je u mogucnosti neka posalje 3 na 1010!! Gledajte nas, a ja cu se truditi da uzivate!! Hvala vam mnogo...ljubiiim vas sveee!! Vas Misel ♥

19Miselovi statusi na FB Empty Re: Miselovi statusi na FB Pon Mar 28, 2011 1:43 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

27.3.2011
Nije mene duso ubilo, ubiloooo vinooo rumenooooooooooo.....:)
Hvala vam od sveg srca na velikoj podrsci, prosli smo, a za to ste vi zasluzni!!!
Dao sam sve od sebe i nadam se da vam se dopalo :)
Hvala na prelepim recima, porukama i svakoj podrsci!!
Saljite predloge za sledecu pesmu u inbox, pozz i ljubim vas od srca ♥!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions