:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Svetlana Ražnatović-Ceca

+2
Vladimir
Milica
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Svetlana Ražnatović-Ceca Čet Jul 15, 2010 10:47 am

Milica

Milica
Srce kad poludi
Srce kad poludi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Svetlana Ceca Ražnatović (Žitorađa, 14. jun 1973. rođena kao Svetlana Veličković), je popularna srpska folk pevačica.

Biografija

Prvi javni nastup imala je u devetoj godini, a kada je u 13. zapevala u jednom hotelu na crnogorskom primorju, dok je letovala sa roditeljima, zapazio ju je Mirko Kodić (pevač i harmonikaš). On joj je pomogao da snimi svoju prvu ploču, koja je izašla 1988. godine.

Prvi njen hit bio je "Cvetak zanovetak", sa kojim je na folk festivalu „Ilidža“ osvojila jednu od nagrada publike i stručnog žirija. 1989. godine izdaje svoju drugu ploču pod nazivom Ludo srce sa hitovima Ludo srce, Lepotan, Zabraniću srcu da te voli. Godina 1990. izdaje album Pustite me da ga vidim, sa pesmom „To Miki“ 1990. postaje prava turbofolk pevačica, a ploče joj se prodaju u 350.000 primeraka. 1991 godine Ceca svoje punoletstvo proslavlja na fenomenalan način, novim albumom Babaroga, sa hitovima Babaroga, Volim te, Bivši, Hej vršnjaci itd. Godine 1991 glumila je Koštanu u istoimenom domaćem filmu. Zbog ljubavne veze sa fudbalerom Harem Samardžićem odlazi u Švajcarsku.

U Beograd se vraća 1993 godine, kada snima album „Šta je to u tvojim venama“. Zatim sledi „Kukavica“, pesma, koja postaje hit godine, a Ceca održava svoj prvi koncert pred 12.000 ljudi na stadionu "Tašmajdan". 1994 godine izdaje album Ja još spavam u tvojoj majici sa hitovima Ja još spavam u tvojoj majici, Volela sam te, Vazduh koji dišem, Kuda idu ostavljene devojke itd. 1994 godine snima duetsku pesmu sa Željkom Šašićem Ko na grani jabuka. U februaru 1995 Ceca se udaje za Željka Ražnatovića Arkana. Izdaje album Fatalna ljubav Slede pesme: „Beograd“, „Idi dok si mlad“ ,„Fatalna ljubav“ itd. Ceca pravi fenomenalan koncert godine hali Pionir. 1996. godine izdaje album Emotivna luda sa hitovima Kad bi bio ranjen, Rođen sa greškom, Mrtvo more, Neodoljiv-neumoljiv itd. 10.12.1996. Ceca rađa sina Veljka. Godine 1997. izdaje album Maskarada sa hitovima Maskarada, Nevaljala, Vreteno, Nagovori itd. Godine 1998. Ceca rađa kćerku Anastasiju 25.05.1998 i postala je predsednik fudbalskog kluba Obilić, čiji vlasnik je bio Željko Ražnatović Arkan. Zbog Nato agresije nad Srbijom Ceca odlaže izdavanje albuma. Krajem 1999. godine Ceca izdaje album Ceca 2000 sa sloganom nova žena za novi milenijum sa hitovima Votka sa utehom, Crveno, Dokaz, Oproštajna večera. Ceca je na ovom albumu snimila duet sa Acom Lukasom i grupom Luna. Godine 2000. tačnije 15.01.2000. godine njen muž je ubijen u atentatu. Ražnatovićeva se tada povlači iz javnog života i prekida promociju albuma, dan danas Ceca zbog gubitka muža nije nikada otpevala uživo pesme Ja ću prva i Već viđeno, sve pesme su postale hitovi i ako je prekinuta promocija albuma. Ceca se vraća na muzičku scenu Oktobra 2001. godina sa novim albumom Decenija sa fenomenalnim hitovima Zabranjeni grad, 39.2, Dragane moj, Bruka, Decenija, Tačno je. Ceca je na ovom albumu snimila pesmu sa tehno muzikom 39.2...Dan nakon njenog rođendana 15.06.2002. godine Ceca održava koncert pred 100.000 ljudi u Beogradu na stadionu Crvene zvezde Marakana. 2003. godine nakon ubistva premijera Zorana Đinđića, u akciji "Sablja", hapšena je pod optužbom da je držala velike količine oružja u kući bez dozvole i da je sa sestrom proneverila novac u Obiliću. Posle skoro četiri meseca provedenih u Centralnom zatvoru u Beogradu, puštena je na slobodu. Po izlasku iz zatvora Ceca provodi vreme sa njenom decom i prijateljima. Nakon odmora Ceca se sprema novi album. Godine 2004. sledi album „Gore od ljubavi“ sa prelepim hitovima kao što su Gore od ljubavi, Prljavo, Trula višnja, Plan B, Zamalo, Pazi sa kim spavaš, Stereo ljubav, Neću dugo, Od tebe ne znam da se oporavim. 2005. godine Ceca sprema miks album London mih sa re-miksovanim pesmama sa albuma Decenija i Gore od ljubavi. Album je prodat u 650.000 primeraka. Juna 2006 na Ušću u Beogradu održala je svoj do tada najveći koncert pred više od 150.000 gledalaca i promociju novog albuma Idealno loša sa hitovima Lepi grome moj, Idealno loša, Manta, manta, Pile, Čulo bola, Ponuđen ko počašćen, Koža pamti. Krajem 2006. godine tačnije 18.12.2006. godine Ceca izdaje DVD i CD LIVE sa koncerta sa Ušća. Početkom 2009. godine pevačica otvara svoj muzički studio Ceca Musik Studio (orig. Ceca Music Studio). Do danas je snimila 14 albuma. Pevačica vredno radi na pripremi novog albuma koji planira da izda Oktobra ove godine.

Diskografija

* Cvetak zanovetak (1988) PGP RTB
* Ludo srce (1989) PGP RTB
* To Miki (1990) PGP RTB
* Babaroga (1991) PGP RTB
* Šta je to u tvojim venama (1993) Juvekomerc
* Ja još spavam u tvojoj majici (1994) Lucki Sound & Centro scena
* Fatalna ljubav (1995) Lucki Sound & PGP RTS
* Emotivna luda (1996) Komuna
* Maskarada (1997) PGP RTS
* Ceca 2000 (1999) PGP RTS
* Decenija (album) (2001) Grand Produktion & Siti Rekords
* Gore od ljubavi (2004) Ceca Musik & Miligram Musik
* London Miks (2005) Ceca Musik & Miligram Musik
* Idealno loša (2006)Ceca Musik & Miligram Musik

Kompilacije

* Hitovi 1 (2001)Hi- fi Centar
* Hitovi 2 (2001)Hi- fi Centar
* Hitovi 3 (2003)Hi- fi Centar
* Balade (2003)Hi- fi Centar
* Hitovi (2005)Hi- fi Centar
* Ušće Beograd 17.06.2006. (2006)Ceca Musik & Miligram Musik
* Hitovi 01 (2007)PGP RTS
* Hitovi 02 (2007)PGP RTS
* Hitovi 03 (2007)PGP RTS

2Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Pon Jul 19, 2010 7:25 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

JEDNA JE CECA! Uvek ce i ostati jedna jedina.. ona je kraljica balkana na nasoj estradi! Pesme sve sami hitovi! Glas perfektan, ona prelepa! Sta vise reci?! Uvek je bila omiljena, nju ne mozete mrzeti :P

http://ivanaselakov.forumotion.com/

3Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Pon Jul 19, 2010 8:43 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Ovako o njoj bi mogla da pisem 10 strana, ali necu,...

Kao prvo cinjenica je to da zena ima extra pesme koje cak i ja nekada volim da cujem, lepa je, nekada bila, sada se suvise napumpala, ali ok, ostale su joj lepe crte lica...

Ne volim to zato sto se obogatila na racun drugih , koliko sam upucena, njen muz je bio kriminalac, pokrao pola naroda i sad ona kao bogata, meni to nije bogatstvo, meni je to odvratno! inace nije nesto po prirodi bistra, ali ok... lepo peva, to moze da opravda sve ostalo..

Sve u svemu, ok je xDD

4Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Pon Jul 19, 2010 9:19 pm

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

Pa ima raznih prica.. sve i svasta ljudi pricaju
ali mislim da to nije vazno jer Ceca za skoro svaki svoj koncert uzme po 100.000e a na kraju krajeva ni to nije vazno koliko ona zaradjuje vazno je da ona dobro peva i da je narod obozava! :)

http://ivanaselakov.forumotion.com/

5Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Sre Jul 28, 2010 8:36 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Ceca je kraljica. Znaci def mi je omiljena pevacica. :)
Ono jeste da je postala poznata preko Arkana, ali opet je postala poznata. I ona da je bila popularna samo zbog njega ona ne bi i ovoliko godina posle njegove smrti, bila bogatasica. Uostalom taj Arkan i nie bio toliko los, znam mnoge ljude koi su ga upoznali, cak i moa nastavnica VERONAUKE kaze da je bio ok covek...
A Cecu obozavam, i ne sme niko da mi je dira :)

6Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Sre Jul 28, 2010 6:53 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Ok je..Ima neke lepe pesme..

7Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Sre Avg 18, 2010 9:21 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

JEDNA JE CECA :))))

http://ivanaselakov.forumotion.com/

8Svetlana Ražnatović-Ceca Empty Re: Svetlana Ražnatović-Ceca Sub Okt 30, 2010 11:36 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

KRALJICA.
Znaci najbolja od svih:D
I pesme,i sve:)

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions