:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Radmila Manojlović

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Radmila Manojlović Empty Radmila Manojlović Sub Jul 17, 2010 12:13 pm

Milica

Milica
Srce kad poludi
Srce kad poludi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radmila Manojlović (rođena 23. avgusta 1985. godine u Požarevcu) je srpska folk pevačica, bivši učesnik Zvezde Granda.

Biografija

Dok se nije pojavila na Grand sceni život je provodila u svom rodnom selu Četerežu. Imala je jako težak život. Kada je imala 18 godina, majka joj je preminula od teške bolesti, pa je sav teret zarađivanja za školovanje i porodicu pao na nju. Uz pomoć sestre Maje i oca Radeta prebrodila je sve neprilike u životu.
Zvezde Granda

Posle nekoliko godina Rada se prijavila za audiciju Zvezde Granda. Prvi put nije imala sreće, ali drugi put je svojim glasom očarala žiri. Čim je počelo takmičenje Zvezde Granda isticala se najbolje što je mogla, odgovarala na sva neprijatna pitanja i tako došla do finala. U finalu nije imala sreće, ostali su Dušan Svilar i ona, i kako kaže, potajno se nadala pobedi, ali je osvojila drugo mesto. Nakon toga je postala najpopularniji učesnik Zvezde Granda.

Kao i ostali učesnici finala dobila je svoju prvu pesmu Nikada više. Zasenila je celu Grand scenu. Ubrzo je i počeo Grand Festival na kojem je Rada iznela svoju novu pesmu Bole ove usne neverne. Odmah je počela da osvaja gledaoce a i mladog talentovanog, i vrlo popularnog Milana Stankovića, takođe učesnika Zvezde Granda. Tokom veze snimala je svoju treću pesmu Bolje ona nego ja. Ta veza je trajala 8 meseci. Zbog pritiska medija nisu uspeli da održe svoju vezu, ali su ostali dobri prijatelji.

Diskografija

* Ćao bezobrazni (2003)
* Društvo (2003)
* Ja lutam sama (2003)
* Muško si (2003)
* Ljubac na gram (2003)
* Opasno sam opasna (2003)
* Ružo (2003)
* Trebalo bi (2003)
* Tvoja sam ja (2003)
* Zaboravila (2003)
* Hvala bogu za tu ljubav (Duet Dalibor) (2007)
* Nikada više (2007)
* Kako bole usne neverne (2008)
* Bolje ona nego ja (2008)
* Glavu gore mala (Duet Lepa Lukić) (2008)
* Rođendan (2009)
* Deset ispod nule (2009)
* 50 Puta (2009)
* Mladež (2009)
* Kad bih znao (2009).

2Radmila Manojlović Empty Re: Radmila Manojlović Sre Jul 28, 2010 8:26 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Jako je gotivna :))

3Radmila Manojlović Empty Re: Radmila Manojlović Sub Okt 30, 2010 11:44 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

Gotivim je samo zbg Milana xD :)

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions