:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Funky G

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Funky G Empty Funky G Ned Jul 18, 2010 6:39 am

Milica

Milica
Srce kad poludi
Srce kad poludi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Funky G je muzička grupa iz Srbije. Frontmen grupe je Gagi Đogani, brat Đoleta Đoganija, frontmena grupe Đogani. Dugogodišnji član grupe Funky G bila je i bivša Gagijeva supruga Anabela Đogani. Grupa je izdala trinaest albuma, (uključujući i The Best of koji je izašao 2004. godine): Samo u snu, Mi smo tu, Budi tu, Hej ti, Supersonik, Tebi, Dođe mi da, Napraviću lom, Napravi se lud, The Best of, Nedodirljiva, Osmi smrtni greh i Kafana na Balkanu.

Diskografija

* 1994. — Samo u snu
* 1995. — Mi smo tu
* 1996. — Budi tu
* 1997. — Hej ti
* 1998. — Supersonik
* 1999. — Tebi
* 2000. — Dođe mi da
* 2001. — Napraviću lom
* 2003. — Napravi se lud
* 2004. — The Best of
* 2005. — Nedodirljiva
* 2007. — Osmi smrtni greh
* 2008. — Kafana na Balkanu

2Funky G Empty Re: Funky G Pon Jul 19, 2010 8:46 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

O maj gad, kada vidim tu anabelu dzigerica mi se okrene. ne podnosim je organski, sva je ljigava,

3Funky G Empty Re: Funky G Sre Jul 28, 2010 8:33 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Ta$ha ::O maj gad, kada vidim tu anabelu dzigerica mi se okrene. ne podnosim je organski, sva je ljigava,

Nije divna jee :)
Anabelu obozavammm, a gagija onako ;)


4Funky G Empty Re: Funky G Sub Okt 30, 2010 11:40 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

Slazem se sa prethodni postom ^_^

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions