:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Avatar (2009)

+4
Suzy
Gagakoh
MISA
Veronica Sawyer
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Avatar (2009) Empty Avatar (2009) Uto Jul 20, 2010 10:10 am

Veronica Sawyer

Veronica Sawyer
Prvi koraci
Prvi koraci

[You must be registered and logged in to see this image.]




Trajanje: 2h 42min / 162min Godina: 2009 Zemlja porekla: SAD Jezik: engleski Scenario: James Cameron Režija: James Cameron Uloge: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore


Radnja filma „Avatar“ smeštena je u 22. vek na malu planetu Pandora koja je naseljena rasom Navi, ogromnim plavim humanoidima, miroljubivim dok ih neko ne napadne. Ljudi ne mogu da dišu na planeti Pandora pa su genetskim inženjeringom stvorili hibrid poznat kao Avatar, ljudski duh u telu vanzemaljca. Džejk Suli (Sem Vortington), invalid i ratni veteran, dobrovoljno se prijavio da živi na planeti Pandori kao Avatar. Zaljubljuje se u princezu Navi plemena i postaje deo sukoba između nijhovog i našeg sveta. Rad na ovom filmu Kameron je započeo pre 14 godina kada mogućnosti za realizaciju njegove ideje još nisu ni postojale. Sada, na kraju produkcije koja je trajala četiri godine, ‘’Avatar” pruža neverovatno i do sada nedoživljeno bioskopsko iskustvo u kome će se revolucionarna tehnologija, stvorena da bi se napravio ovaj film utopiti u emocije likova i odvesti vas duboko u priču.

[You must be registered and logged in to see this image.]

http://poet-world.darkbb.com

2 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Uto Jul 20, 2010 5:25 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Nisam gledao..planiram..

3 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Uto Jul 20, 2010 8:26 pm

Veronica Sawyer

Veronica Sawyer
Prvi koraci
Prvi koraci

overrated

http://poet-world.darkbb.com

4 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Uto Jul 20, 2010 10:16 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

nisam gledao, ne zelim. niti cu XD

5 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Čet Jul 22, 2010 4:16 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ja jesam,nije loš,mada nije ni ono što su najavljivali...

6 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Uto Jul 27, 2010 2:03 am

♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥

♥.QueEn.of.JuPiTeR.♥

najjachi film...mng dobar!

7 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Sre Jul 28, 2010 7:00 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Najaci je ali stvarno. Dok ga nisam odgledala nisam verovala da je toliko dobar :D

8 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Sre Jul 28, 2010 11:55 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Gledala sam pocetak... i nikada nisam zavrsila.. malo sam se smorila ali znam sve o cemu se radi xD
Volim reditelja James <3

9 Avatar (2009) Empty Re: Avatar (2009) Sub Avg 28, 2010 5:02 am

Queen.M

Queen.M

jedan od najboljih 3D filmova. gledala sam par puta.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions